KV TURNIR LA/ST Bos.Krupa 16.09.2017
SATNICA - ( 14.09.2017 17:25 )
VrijemeKategorija Kolo Parova Grupa
10:30PODIZANJE STARTNIH BROJEVA
12:00POČETAK TAKMIČENJA
12:05PIONIRI 1 D "1" ST ( 1) FINALE 2
1 - Beširević Edin - Badnjević Emela / / HYPNOTIC - Bos. Krupa
2 - Suljić Mirza - Hadžić Aida / / HYPNOTIC - Bos. Krupa
12:07PIONIRI 2 D "1" ST ( 1) FINALE 3
3 - Mesić Tarik - Novkinić Sajra / / HYPNOTIC - Bos. Krupa
4 - Patković Mirza - Badnjević Nela / / HYPNOTIC - Bos. Krupa
5 - Sefić Meša - Kahrić Erna / / HYPNOTIC - Bos. Krupa
12:09JUNIORI D 1 "1" ST ( 1) FINALE 2
6 - Mesić Adem - Osmanagić Sara / / HYPNOTIC - Bos. Krupa
7 - Mesić Nedim - Šertović Iman / / HYPNOTIC - Bos. Krupa
+ JUNIORI 2 D "1" ST ( 1) FINALE 1
8 - Delalić Medin - Murić Ilhana / / ENIGMA - Cazin
+ SENIORI I D "1" ST ( 1) FINALE 1
21 - Baljak Tihomir - Baljak Silvana / / CROATIA -
12:11PIONIRI 1 D "3" ST ( 1) FINALE 1
9 - Rekić Amil - Dekanović Adna / / HYPNOTIC - Bos. Krupa
+ JUNIORI 1 D "3" ST ( 1) FINALE 1
10 - Džanić Hasan - Duraković Ismihan / / ENIGMA - Cazin
+ YOUTH D "3" ST ( 1) FINALE 1
11 - Mahmić Ervin - Porić Hanna / / HYPNOTIC - Bos. Krupa
12:17JUNIORI 2 "C" ST ( 1) FINALE 1
12 - Bašić Nermin - Alijagić Sara / / HYPNOTIC - Bos. Krupa
+ YOUTH "C" ST ( 1) FINALE 1
13 - Suvajac Živojin - Cvijetić Isidora / / RITAM - Srbac
+ SENIORI "C" ST ( 1) FINALE 1
22 - Jambirsko Davor - Hartman Renata / / CROATIA -
12:27YOUTH "B" ST ( 1) FINALE 1
14 - Peraković Lovro - Stanić Lea / / PETRINJA - Petrinja
+ AMATERI "B" ST ( 1) FINALE 1
15 - Leskur Jure - Žanetić Ivana / / LAMBADA - Split
+ AMATERI "A" ST ( 1) FINALE 1
23 - Humski Antonio - Stopić Bruna / / ZAGREB - Zagreb
12:37PIONIRI 1 D "1" LA ( 1) FINALE 2
1 - Beširević Edin - Badnjević Emela / / HYPNOTIC - Bos. Krupa
2 - Suljić Mirza - Hadžić Aida / / HYPNOTIC - Bos. Krupa
12:39PIONIRI 2 D "1" LA ( 1) FINALE 3
3 - Mesić Tarik - Novkinić Sajra / / HYPNOTIC - Bos. Krupa
4 - Patković Mirza - Badnjević Nela / / HYPNOTIC - Bos. Krupa
5 - Sefić Meša - Kahrić Erna / / HYPNOTIC - Bos. Krupa
12:41JUNIORI 1 D "1" LA ( 1) FINALE 5
6 - Mesić Adem - Osmanagić Sara / / HYPNOTIC - Bos. Krupa
7 - Mesić Nedim - Šertović Iman / / HYPNOTIC - Bos. Krupa
16 - Alidžanović Kenan - Jajčević Sajra / / HYPNOTIC - Bos. Krupa
17 - Mahmić Emir - Rekić Ema / / HYPNOTIC - Bos. Krupa
18 - Nahić Anes - Tulić Belma / / HYPNOTIC - Bos. Krupa
12:43JUNIORI 2 D "1" LA ( 1) FINALE 1
8 - Delalić Medin - Murić Ilhana / / ENIGMA - Cazin
+ SENIORI I D "1" LA ( 1) FINALE 1
21 - Baljak Tihomir - Baljak Silvana / / CROATIA -
12:45JUNIORI 2 D "3" LA ( 1) FINALE 2
12 - Bašić Nermin - Alijagić Sara / / HYPNOTIC - Bos. Krupa
19 - Miljević Marko - Kondić Julija / / RITAM - Srbac
+ YOUTH D "3" LA ( 1) FINALE 1
11 - Mahmić Ervin - Porić Hanna / / HYPNOTIC - Bos. Krupa
12:51PIONIRI 2 "C" LA ( 1) FINALE 1
9 - Rekić Amil - Dekanović Adna / / HYPNOTIC - Bos. Krupa
+ JUNIORI 1 "C" LA ( 1) FINALE 2
10 - Džanić Hasan - Duraković Ismihan / / ENIGMA - Cazin
20 - Radojević Vladan - Novaković Tea / / RITAM - Srbac
+ SENIORI "C" LA ( 1) FINALE 1
22 - Jambirsko Davor - Hartman Renata / / CROATIA -
13:01YOUTH "B" LA ( 1) FINALE 2
13 - Suvajac Živojin - Cvijetić Isidora / / RITAM - Srbac
14 - Peraković Lovro - Stanić Lea / / PETRINJA - Petrinja
+ AMATERI "B" LA ( 1) FINALE 1
23 - Humski Antonio - Stopić Bruna / / ZAGREB - Zagreb
+ AMATERI "A" LA ( 1) FINALE 1
15 - Leskur Jure - Žanetić Ivana / / LAMBADA - Split
13:11PROGLAŠENJE POBJEDNIKA
Compiled by MasterDance ® MasterSoft